Про це 23 червня 2018 року на своїй сторінці у Facebook повідомила Патрульна поліція Волинської області.
 Учора вони склали присягу на вірність українському народові у Києві разом з іншими випускниками Академії патрульної поліції (це був другий випуск Академії, присягнули 76 поліцейських).
Учора вони склали присягу на вірність українському народові у Києві разом з іншими випускниками Академії патрульної поліції (це був другий випуск Академії, присягнули 76 поліцейських). Після успішного завершення навчання хлопці повернулись на Волинь, за основним місцем несення служби.
Після успішного завершення навчання хлопці повернулись на Волинь, за основним місцем несення служби.Навчання в Академії тривало 4 місяці, було насиченим і мегацікавим. Ми успішно пройшли всі етапи і тепер готові до несення служби, - розповів 24-річний Олесь.
Зичимо колегам успіхів та міцного здоров’я! Нагадуємо, що набір у Патрульну поліцію триває, анкету можна заповнити тут, - додали колеги.
 
                            
                         
                     
                                         
                     
                     
                     
                     
                     
                    