image
27 Вересня 2018 | 17:54

Лісівники стверджують, ніби Кватирка у «Воротневі» не було

Після скандального інциденту у заказнику "Воротнів" прес-служба лісівників цілий день зберігала мовчання, і лише увечері надала свій коментар, стверджуючи, що начальника ВОУЛМГ Олександра Кватирка там не було. 
Про "ВолиньUA" це повідомляє прес-служба лісівників.
Нагадаємо, учора, 26 вересня, у заказнику «Воротнів» поблизу Луцька трапився незрозумілий інцидент зі стріляниною та викликом поліції.
Перш за все, лісівники зазначають, що на працівників як державного підприємства, так і державної лісової охорони покладені обов’язки із забезпечення порядку на ввіреній території.
На виконання цих директив група працівників державної лісової охорони ДП «Ківерцівське ЛГ» повідомила керівництво підприємства, а згодом відповідне звернення було направлене на працівників лісової охорони Волинського ОУЛМГ – про те, що на території ботанічного заказника «Воротнів» о 20:00 перебуває група агресивно налаштованих осіб, серед яких були люди, які представлялися журналістами та тримали відеокамери.
Працівники державної лісової охорони, представники лісгоспу, управління та поліції оперативно прибули на місце за викликом. При цьому вищеназвані посадові особи діяли в межах, встановлених законодавством повноважень. Будь-які спесзасоби та зброю не використовували.
Лісівники звертають увагу на те, що право на законне використання майна у господарській діяльності належить безпосередньо підприємству. Як і право на використання приміщень, які є на балансі лісогосподарських підприємств.
Саме такою господарською діяльністю у вигляді надання послуг рекреації на підставі відповідного договору, як пояснив директор ДП «Ківерцівське ЛГ» Віталій Каращук, і було перебування фізичних осіб на території. Яке, відповідно, було санкціонованим.
В управлінні зазначають, що не відповідає дійсності і факт перебування там начальника ВОУЛМГ Олександра Кватирка чи будь-яких інших посадових осіб державного підприємства чи ВОУЛМГ, окрім тих, які прибули на виклик у зв’язку із загрозою конфлікту. Оскільки окремі громадські активісти очевидно були озброєні та агресивно налаштовані.
“Вкотре наголошуємо: Волинським ОУЛМГ постійно і повною мірою забезпечуються права журналістів на отримання інформації. Управління регулярно висвітлює усі аспекти своєї діяльності. У зв’язку із цим переконливо просимо представників ЗМІ та громадських активістів здійснювати свою діяльність цивілізованими способами та в рамках закону”, – йдеться у дописі.
– У зв’язку із тим, що вищевказаний інцидент набув суспільного резонансу, детальна інформація щодо обставин буде надаватися після юридично-правової оцінки подій і виключно у правовому полі”.

Нагадуємо, що Фракція ВО “Свобода” у Волинській облраді вимагала негайного звільнення начальника Волинського управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка та розслідування правоохоронними органами усіх фактів системних зловживань у лісовій галузі області.
Сподіваємось, що Голова Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар особисто прокоментує інцидент у "Воротневі".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нічні розваги, «тітушки» і стрілянина – новий «бєспрєдєл» у відомстві Кватирка

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити