image
9 Липня 2018 | 17:46

Лучан запрошують долучитися до обговорення розвитку молодіжного центру

Особливим пріоритетом молодіжної політики в Україні є розвиток мережі молодіжних центрів та просторів європейського зразка, які, по своїй суті, є осередками практичної роботи з молоддю.
Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.
12 липня 2018 року молодь нашого міста збереться для того, аби разом спланувати майбутнє Луцького молодіжного центру спільно із Заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою.
За ініціативи департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради та громадської організації "Молодіжна платформа" представники молодіжних громадських організацій, члени Молодіжної ради будуть говорити про розвиток молодіжного центру, що стане осередком практичної роботи з молоддю Луцька. Органи місцевого самоврядування та молодь за принципом рівності напрацюють основні напрямки роботи майбутнього центру, розпланують максимально корисний та функціональний його простір.

Що: молодіжна громадська зустріч "Резиденція молодіжних ідей: планування майбутнього Луцького молодіжного центру".
Де: вхід до Іподрому (Парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки).
Коли: 12 липня 2018 року, 11.00.
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до розвитку молодіжної політики міста та зареєструватися на захід за посиланням: https://goo.gl/v8xRQR
Деталі за телефонами: 777925, 0996384633 (Шкльода Катерина).

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити