image
15 Вересня 2018 | 09:39

Співаку з Луцька «Мonatik» готують «теплий прийом» у Львові

Лучанину-співаку Мonatik, який багато гастролює Росією, незабаром планує відвідати Західну Україну із концертами.
Про це повідомив громадський активіст і представник Добровольчого руху ОУН Олег Окопський на своїй сторінці у Фейсбуку, - пише ZIK.
«Натрапив сьогодні на інформацію, що співачок Монатік активно гастролює по Україні і навіть буде давати концерти в Тернополі (вже є афіші). Нагадую – цей співачок активно гастролює на теренах московії (навіть знімався в їхніх фільмах та рекламах). У Львові він безперечно не буде давати своїх меншовартісних концертиків (наше патріотичне середовище не дозволить).

Але закликаю свідомих тернополян, франківчан та свідомих українців по всій Україні не допускати у своїх містах шабаші такого роду запроданців («врємя і стєкло», MOZGI, LOBODA і інша шушера). Я розумію, що це важко, це набридло робити, це провокує певні збурення і напругу. Але сидіти в мокрих окопах місяцями також не надто приємне явище. Набагато зручніше сидіти вдома і кидати у Фейсбуці патріотичні постики і картинки, кричати «путін – хуйло».
Але якщо ми не в окопах, то маємо захищати наші моральні і ціннісні кордони тут, на місці. Бо коли сьогодні ми закриємо очі на таку поведінку «наших» псевдо-артистів то завтра не матимемо морального права звинувачувати владу у співпраці з ворогом.
Мистецтво дійсно може бути поза політикою. Але національно-визвольна війна – це не політика», – сказано у дописі.

Окрім того, квитки на концерт співака вже можна придбати у Черкасах, Запоріжжі, Одесі та Києві.
«Монатіка у Львові не буде. Або воно визнає привселюдно окупанта окупантом», – каже керівник Економічного бойкотного руху у Львові Олег Радик, – пише «Форпост».

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити