image
17 Вересня 2020 | 08:33

Лукашенко заявив, що США, Україна та Польща 10 років готували «сценарій знищення Білорусі»

Виконуючий обов’язки президента Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що "аналіз подій, що відбулися" показав, що сценарій "знищення Білорусі" готувався протягом останніх десяти років.

Про це Лукашенко заявив під час зустрічі з "політичним активом" Білорусі, якого цитує "Українська правда" з посиланням на "Белта".

Лукашенко зазначив, що "поетапний розбір подій в країні" виявляє справжні задуми і тактику зовнішніх навіть не опонентів Білорусі, а агресорів. Він заявив, що протягом останніх десяти років вони готувалися до часу "Ч". Учасниками сценарію виконуючий обов'язки Білорусі назвав США, Україну, Чехію, Польщу та Литву. 

"Щоб одразу зняти всі маски, назвемо цих гравців поіменно. На рівні світових центрів це перш за все Сполучені Штати Америки, конкретніше - їх мережу фондів з підтримки так званої демократії. На європейському континенті активно діяли американські сателіти: Польща, Литва, Чехія і, до жаль, наша Україна", - йдеться в заяві Лукашенка. 

Далі у своїй промові Лукашенко розкрив нібито сім етапів реалізації цього так званого сценарію: 

— Підготовчий 

— Парламентські вибори

— Підготовка до президентських виборів

— Президентська кампанія

— Спроба майданного сценарію

— Поствиборчий протест

— Спроба легалізації інфраструктури змін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На батьківщині Зе, у Кривому Розі 184 гірники під землею

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити