|  0 22 Лютого 2021 | 21:40

Луцькі боксери пpивезли тpи золоті медалі з турніру в Польщі (ФОТО)

Троє луцьких спортсменів стали чемпіонами на восьмому турнірі з боксу Turnieju Lubelszczyzny в Польщі. Боксери привезли зі змагань три золоті медалі. Спортивний захід відбувся 20-21 лютого 2021 року в Любліні.

Про це повідомляє «Суспільне Волинь».

Чемпіонами турніру стали учні відділення боксу КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Луцької міської ради».

Відтак, боксер Іван Бєлік Іван у ваговій категорії 36 кілограм, Микита Абрамчук у ваговій категорії 48 кілограм і Вадим Зарудницький у ваговій категорії 52 кілограми отримали призові місця.

Тренують луцьких боксерів Артур Каменєв, Василь Боярчук, Петро Боярчук і Сергій Мельниченко.

Нагадаємо, в жовтні минулого року троє ковельських спортсменів, один із яких – колишній учасник АТО, здобули призові місця на чемпіонаті України з кікбоксингу та всеукраїнському чемпіонаті з французького боксу. Після тривалої карантинної перерви боксери вперше взяли участь у подібних поєдинках.