|  0 3 Травня 2019 | 14:55

Луцькі плавці здобули перемогу на Чемпіонаті України з плавання (ВІДЕО)

Луцькі плавці Дана Ахмедова і Максим Ткачук — переможці дорослого чемпіонату України з плавання та турніру серед молоді. У змаганнях з плавання, які відбулися у Харкові, взяло участь майже 4 сотні учасників з усіх областей.

Лучанка Дана Ахмедова у трьох дистанціях 200, 100 та 50 метрів брасом. На дистанції у 50 метрівці здобула перше місце.

Чемпіонта України з плавання, що відбувся у Харкові – це відбіркові старти, каже тренер Володимир Самчук. Юнаки та дівчата, які показали кращі результати отримували путівки на європейські та світові змагання.

Єдиним волинянином, хто виборов путівку на Чемпіонат Світу серед юніорів, який відбуватиметься 20 серпня в Будапешті став Максим Ткачук.

Детальніше в сюжеті «UA: Волинь».