Запровадження системи електронного квитка для проїзду у Луцьку змусить перевізників віддавати 10% свого заробітку обслуговуючій кампанії.
Про це у коментарі власкору «ВолиньUA» повідомив директор АТП 10701 Сергій Дьомін.
«Згідно з умовами договору перевізники будуть сплачувати 10% своєї виручки оператору системи електронного квитка. Що таке 10%? Для нашого підприємства це 250 – 300 тисяч гривень за місяць. Додайте до цього офіційну зарплату водіям, усі податки. У нас немає лишніх коштів. А теоретичні переваги від запровадження такої системи не покривають витрат», - відзначив Сергій Дьомін.
Також він наголосив, що електронна система оплати проїзду працює лише у п’яти містах України. Але підхід до її впровадження не такий, як у Луцьку.
«Ось наприклад є міста Київ, Тернопіль, Вінниця, Житомир. Але там пішли іншим шляхом, ніж у Луцьку. В них перехід на електронний квиток відбувається поступово. Немає цієї гарячки. Зараз там близько 25% оплачується з допомогою електронного квитка. Решта – готівкою. Навіть у Києві змішана форма оплати за проїзд діє 9 місяців. Та і процент оператору за обслуговування системи менший, а не так як у нас – 10%».
Сергій Дьомін додав, що у перевізників Луцька два виходи – або закриватися або знову підвищувати вартість проїзду, щоб компенсувати втрати від запровадження квитка.
Читайте також: «Бум»-ситуація: лучани знову – у величезних чергах за електронними квитками (ФОТО)