image
24 Лютого 2021 | 19:41

Луцьку загрожує підтоплення (ВІДЕО)

Водоскидна споруда на Хрінницькому водосховищі, що на Рівненщині, від якої напряму залежить рівень води в Стиру, перебуває в аварійному стані. Через це існує загроза підтоплення десятків населених пунктів.

Про це повідомляє видання Конкурент.

“На водоскидній споруді є 8 отворів. Вже кілька років підряд навіть візуально ми спостерігали, що дамба фільтрує воду. Є великі тріщини, вода біжить. Загалом, ситуація складна. Проводили також водолазне обстеження. Мід водою теж знайшли багато руйнувань, хоч і невеличких”, – каже в.о. начальника регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області Ростислав Кравчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вулицях Луцька вкладають «холодний асфальт» (ФОТО)

Влада Рівненщини виділила близкьо мільйона гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації, однак, процес реконструкції може розтягнутися у часі.

“Поки нічого страшного немає. Але, якщо дамба рване, близько двадцяти населених пунктів Волинської області можуть опинитися в зоні затоплення”, – додає Ростислав Кравчук.

До слова, конструкцію побудували ще у 1959 році, востаннє ремонт робили в дев’яностих роках минулого стліття.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити