– Колектив у нас згуртований і справді крутезний. Начальники-командири – всім таких бажаю. Мене тут усе влаштовує. Гордий з того, що служу саме в «Сталевій Сотці», – впевнено каже капітан медичної служби Олександр Дудка, лікар-ординатор лікувального відділення медичної роти 100 омбр.
Історією військовослужбовця поділилися у 100 омбр, - пише ВолиньUA.
Пан Олександр має позивний «Тесла» – адже за фахом є рентгенологом, а одиниця вимірювання напруженості магнітного поля, як відомо, названа на честь американського винахідника і фізика Ніколи Тесли.
У січні 2024 року Олександр Дудка добровольцем прийшов до ТЦК і потрапив служити до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь». На той момент чоловік мав понад 20 років досвіду роботи у «цивільній» медицині – був справжнісіньким гуру в царині діагностики за допомогою рентгену, КТ, МРТ та УЗД.
Прослуживши майже рік у головному військовому шпиталі країни «Тесла» виявив бажання продемонструвати свої вміння у бойовій бригаді – тож у листопаді 2024-го був переведений до медроти 100 омбр.
До речі, народився і виріс Олександр у місті Жовті Води, що на Дніпропетровщині, відомому за козацькими звитягами та колись потужною урановою промисловістю. У Жовтих Водах досі проживають батьки нашого героя – Юрій Михайлович та Антоніна Іванівна.
Натомість власна сім’я «Тесли» – кохана дружина Антоніна (свекрусі та невістці мати однакові імена не заборонено!), 14-річна донька Зоряна та шестирічний син Михайло – проживає у столичному регіоні.
– Як і кожного військовослужбовця, найбільше на війні мене гнітить віддаленість від рідних людей, – зізнається військовий лікар, – Також мрію нарешті знову сходити в гори (шалена любов до гірського туризму передалася мені від батька-альпініста). А ось море я, зізнаюся, не дуже любив – але заради коханої дружини відразу після Перемоги першим ділом готовий вирушити в подорож до морського узбережжя. – Думаю, що південний берег українського Криму підійде для цього ідеально!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Треба любити те, що ти робиш": розповіли історію волинського рятувальника