image
22 Травня 2020 | 13:55

Медики виявили нові побічні ефекти Covid-19

Медики з Італії повідомили про перший випадок запалення щитовидної залози, яке було спровоковано коронавірусною інфекцією, у 18-річної пацієнтки.

"Ми повідомляємо про перший випадок підгострого тиреоїдиту після інфекції SARS-CoV-2. Ми попереджаємо лікарів про додаткові і незареєстровані клінічні прояви, пов'язані з Covid-19", - йдеться в статті Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism.

Фахівці розповіли про те, що виявили цей побічний ефект, коли вивчали історію хвороби 18-річної дівчини. Пацієнтка звернулася до них зі скаргами на біль в шиї і гортані, прискорене серцебиття і високу температуру. В ході обстеження у неї виявили підгострий тиреоїдит. За 15 днів до цього дівчині поставили діагноз Covid-19.

За відомостями медиків, подібні порушення в роботі щитовидної залози виникають у людей, які перехворіли на гострі вірусні респіраторні інфекції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всупереч закону, голова СБУ Баканов займає керівну посаду в іспанській фірмі, – «Схеми»

Разом з тим пацієнтка проходила обстеження і раніше, але проблем з щитовидною залозою до Covid-19 у неї не було. Таким чином, на думку італійських медиків, є ризик того, що SARS-CoV-2 може проникати з легких і в щитовидну залозу.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити