image
7 Серпня 2022 | 23:01

Мешканці міста на Волині наскладали вздовж вулиць купи сміття

Жителі Каменя-Каширського наскладали вздовж вулиць купи сміття.

Про це пише Район.Камінь-Каширськ.

Центр безпеки громадян пояснює містянам, що для того, щоб його забирали комунальники, потрібно укласти з ними відповідний договір, або виносити непотріб у пакетах з логотипом ВУЖКГ.

Звертаємось до жителів громади, з проханням не виносити своє сміття до зупинок громадського транспорту та в інші не призначені для цього місця.

Для того щоб відповідні служби забирали ваше сміття – необхідно укласти договір з Камінь-Каширським виробничим управлінням житлово комунального господарства (ВУЖКГ) або придбати спеціальні сміттєві пакети з логотипом ВУЖКГ, щоб працівники змогли збирати ваше сміття біля ваших будинків 15 та 30 числа кожного місяця.

На місцях зупинки громадського странспорту встановлюються камери відеоспостереження, тому порушників буде виявлено, якщо не бажаєте, щоб ваше фото стало прикрасою засобів масової інформації, то дотримуйтеся правил благоустрою», – йдеться у повідомленні Центру безпеки громадян.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити