image
3 Травня 2021 | 08:24

Мешканців волинської громади просять не руйнувати гідроспоруду

Шацька експлуатаційна дільниця Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області, до зони обслуговування якої входять колишні Шацький і Любомльський райони, звертається до всіх громадян з проханням не руйнувати гідротехнічні споруди .

Про це інформують на сайті Шацької селищної ради.

На сьогодні значно зросла кількість повідомлень від оглядачів ГТО, які ведуть догляд, обслуговування та спостереження за меліоративними каналами та спорудами , що знаходяться у державній власності, про активне руйнування залізобетонних конструкцій на ГТС. Такі дії наносять шкоду і завдають матеріальних збитків на мостах і трубчатих переїздах.

В результаті споруди виходять з ладу, що призводить до неможливості регулювання рівня води в річці, руйнування проїжджої частини ГТС і, зрештою, до повної руйнації .

За це передбачена адміністративна (ст.51 кодексу України про адміністративні правопорушення) та кримінальна (ч.2 ст.185 кримінального кодексу) відповідальність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині через «тіньових перевізників» подорожчав проїзд у маршрутках

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити