image
 |  324 19 Листопада 2023 | 18:18

Митрополит Михаїл очолив службу у луцькому храмі (ФОТО)

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну літургію з нагоди празника луцької церкви Апостола Филипа (р-н Черничі).

Про це інформує Волинська єпархія Православної Церкви України.

З високопреосвященним служили: канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, настоятель протоієрей Володимир Вакін (ректор Волинської православної богословської академії), інше духовенство.

У проповіді владика зазначив, що не про всіх апостолів згадує Святе Письмо. Апостоли Петро і Филип визнали Ісуса Христа як Сина Божого. Петра Господь назвав подібним до каменя, бо той був міцним у вірі. А Филипові як вибраному сказав, що покаже значно більше, ніж іншим. Це розуміння вибраності стосується кожного з нас. Ми як нащадки апостола Филипа повинні вірити у Всевишього, любити Бога й Україну, і ця любов є безмежна і багатогранна.

Архієрейськими благословенними грамотами нагороджено активних вірян.

Цей Божий дім збудовано 2012 року. Тоді 27 листопада митрополит Михаїл освятив дерев'яну невелику церкву та очолив у ній першу літургію. В листопаді 2019-го на території відкрили дитячий майданчик. Працює недільна школа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині хочуть перейменувати село

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити