|  5 12 Квітня 2021 | 21:21

На чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації волиняни здобули шість медалей

Волинські спортсмени здобули шість медалей на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації на коротких дистанціях.

Про це повідомляє «Суспільне Волинь» з посиланням на управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Змагання зі спортивної радіопеленгації відбувалися з 1 по 4 квітня у Вінниці. У загальному підсумку спортсмени вибороли шість медалей: дві золоті медалі, три срібні та одна бронзова.

Зокрема, золоту та срібну медаль здобув Владислав Іщук у категорії чоловіки 19 років. Золото та срібло виборола також волинянка Ольга Гупало у категорії жінки 19 років.

Бронзовою та срібною призеркою стала Аліна Лотоцька у категорії жінки 19 років.

Довідково: Спортивна радіопеленгація, також відома як 'полювання на лисиць' — група спортивних дисциплін радіоспорту. Це змагання між спортсменами у віці від 6 до 90 років за віковими групами, які за допомогою карти місцевості, компаса і спеціального радіоприймача, оснащеного антеною, повинні знайти радіопередавачі, що працюють в радіоаматорських діапазонах частот і розташованих в лісі. Мета змагання — знайти задане число радіоприймачів, як правило, їх п'ять, за найкоротший час.