image
20 Січня 2022 | 20:18

На дорогах Волині усувають пошкодження покриття

На автошляхах Волині проводяться роботи з ліквідації аварійних деформацій дорожнього покриття.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

На окремих ділянках автомобільних доріг державного значення Волині, які потребують ремонту, спостерігається значне руйнування дорожнього покриття. Це негативний результат недофінансування дорожньої галузі, що донедавна мало місце впродовж десятків років, і, як наслідок, порушення нормативних міжремонтних термінів. Також дається взнаки вплив на стан дороги природно-кліматичних факторів зимового періоду.

З метою усунення ситуацій, що загрожують безпечному руху автотранспорту, за дорученням Служби автомобільних доріг у Волинській області підрядні підприємства що є відповідальними за експлуатаційне утримання автошляхів державного значення, проводять аварійні роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття.

Ремонтні бригади працюють на пошкоджених ділянках автошляхів автошляхах М-07, М-19, Н-22 і Р-14.

З початку поточного року на автошляхах державного значення області ліквідовано вибоїни на площі близько 1100 м2.

На фото – роботи з ліквідації деформацій дорожнього покриття на автошляху Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне поблизу села Звірів.

Виконавець – ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

Такі роботи підрядник розпочав на ділянці, що межує з Рівненською областю, і рухається в напрямку м.Луцька. Використовується холодна асфальтобетонна суміш.

Контроль якості вказаних аварійних дорожніх робіт, у т.ч. матеріалів, що застосовуються, здійснюється лабораторією та інженерами з технічного нагляду Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Ліквідація ямковості – це вимушений тимчасовий захід, який дозволяє у міжсезоння забезпечити безпечний проїзд автошляхом до початку проведення ремонту.

На сьогодні маємо якісну європейську дорогу Н-22 від м.Устилуга до м.Луцька та по селу Піддубці, працюємо аби найближчим часом відновити її й на інших ділянках, що потребують ремонту, на відтинку м.Луцьк – межа з Рівненщиною.

Зокрема, проводимо процедуру публічної закупівлі на ремонт 5 км цього автошляху, на відновлення ще 15 км иготовляється проєктно-кошторисна документація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Службі автомобільних доріг Волині чекають, яку суму виділить уряд на дороги

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити