image
16 Червня 2019 | 14:34

На інвалідному візку по вулицях Луцька: ведучий перевірить доступність міста

20-23 червня до Луцька завітає співведучий Майкла Щура у програмі #@)₴?$0 Дмитро Щебетюк та перевірить місто на доступність для маломобільних груп населення.

У Луцьку Дмитро Щебетюк зустрінеться з місцевими активістами, громадськими організаціями та всіма, хто охочий зробити своє місто зручним для всіх груп населення, – пише "Конкурент".

Нагадаємо, чемпіон ­України з плавання Дмитро Щебетюк сім років пересувається в інвалідному візку. Він подо­рожу­вав автостопом Україною та Білоруссю. Під час подорожей Україною на інвалідному візку він побував у Луцьку та на Шацьких озерах.

У Луцьку ведучий розповість про свої автостопи Україною та Білоруссю, а цієї весни ще і Європою, про заплив через Босфор і спортивну кар’єру та не лише.

Луцьк та інші міста «Доступно.UA» відвідають в межах нового проекту. Усього це вісім українських міст.

За результатами буде створена онлайн-мапа доступності українських міст, мобільний додаток та експертний мануал для локацій, які хочуть стати доступними для всіх.

Проект здійснюватимуть за підтримки British Embassy Kyiv.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити