image
12 Листопада 2019 | 10:11

На підтримку продажу землі влада організовує новий Антимайдан, - волинянин

Під Верховною Радою влада збирає Антимайдан «за продаж української землі».

Про це у мережі Фейсбук повідомляє депутат Володимир-Волинської районної ради від ВО «Свобода» Павло Карпюк.

Сьогодні, з самого ранку, у Києві під стінами Верховної Ради зібрались фермери з усієї країни, зокрема з Волині, які виступають проти продажу землі сільськогосподарського призначення.

Зі слів Павла Карпюка, очевидно, що влада готує своєрідний Антимайдан, який виступатиме «за продаж української землі». Наразі та частина площі вільна. Павло припускає, що цих протестувальників заведуть організовано. Також саме там, більше зосереджена увага представників ЗМІ.

Частина площі, яка "заброньована" для антимайдану "За продаж землі".

Очевидно, що ЗЕ-влада готується показати картинку, що «За продаж землі» вийшло більше людей. Такі дії волинянину нагадали часи Януковича, коли діюча влада у відповідь збирала антимайдани з «тітушками».

«Виявляється, буде два мітинги!!! Один проти продажу землі, другий за продаж, все під Верховною Радою.  Але та частина, що проти продажу, вже майже повністю заповнена людьми, а та, що за продаж - порожня. Напевно, їх заведуть організовано. І чомусь журналісти всі на тій стороні, що порожня.

Пізніше будуть по ТВ казати, що тих що за продаж було навіть більше.)

Щось мені то нагадує ті давні часи, коли влада організовувала антимайдан», - пише Павло Карпюк.

Мітингувальники, які всиловлюють позицію "проти продажу землі".

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити