image
 |  275 25 Лютого 2024 | 09:53

На Волинь із Литви завезли сотню оленів: їх побільшало

У листопаді 2022 року на Волинь із Литви завезли 100 оленів європейських. Оселили тварин у напіввільному середовищі, що у Ново-Зборишівському лісництві філії «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» ДП "Ліси України" Під час цього зимового обліку тут уже нарахували 125 особин. Очікують, що не менше молодняка з’явиться цього року.

Про ВолиньUA повідомили у Поліському лісовому фонді.

«Це гарний результат. І він свідчить про те, що тваринам комфортно. Ми постійно за ними спостерігаємо. Звісно, повноцінно підгодовуємо та забезпечуємо інші необхідні умови. Олені дуже обережні. Якщо взимку, особливо коли було багато снігу, підходили ближче на підгодівельні майданчики в той час, як ми підвозили корми, то тепер ні. Лише здалека за нами спостерігають», – розповідає мисливствознавець Григорій Биховець.

Зараз самки уже вагітні. Орієнтовно в черні очікується новий приплід. Тоді лісівники вирішуватимуть, чи варто випускати частину тварин у дику природу. Поки ж умови дозволяють комфортно жити оленям та ретельно спостерігати за ними єгерям. Адже площа вольєра – 1200 га.

Варто зазначити, що саме на цій території олені європейські – нові представники тваринного світу. Досі тварини тут не проживали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцькій громаді наприкінці 2023 року мешкало 236 тисяч осіб

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити