image
 |  0 4 Червня 2023 | 12:54

На Волині державі повернуть землі оборони вартістю 3 мільярди

За втручання прокуратури на Волині державі повернуть 533 га земель оборони вартістю понад 3 мільярди гривень.

Про це повідомляє Волинська обласна прокуратура.

Господарський суд Волинської області у травні 2023 року задоволив два позови #Володимирської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Волинської обласної військової адміністрації до Управління Держгеокадастру в області, Володимирської РДА, Поромівської та Литовезької сільських рад Володимирського району про повернення державі земельних ділянок площею 150 га й вартістю 1,9 мільярда гривень, які належить до земель оборони і є прикордонною смугою уздовж українсько-польського кордону.

Суд погодився з доводами прокурорів про незаконність рішень органів влади про проведення інвентаризації земельних ділянок, розташованих між кордоном та лінією прикордонних інженерних споруджень, як земель сільськогосподарського призначення, що обумовило подальше їх вибуття із державної власності.

За втручання прокуратури судом скасовано також державну реєстрацію земельних ділянок, що належать до земель оборони, та повернуто їх державі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селі на Волині хочуть реставрувати древній польський маєток

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити