image
25 Липня 2018 | 07:31

На Волині директор школи виявився шахраєм

Директор НВК «Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-гімназія» проводив махінації з зарплатами учителів. У той час, коли вони перебували за кордоном, він нараховував вчителям зарплату і вносив у табель робочі дні. 
Про це йдеться у вироку Маневицького районного суду у Волинській області від 16 липня, - інформують «Волинські новини».
Як вдалося встановити під час судового засідання, директор НВК «Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-гімназія» махлював із зарплатами викладача допризовної підготовки молоді та водночас вчителя фізичного виховання, а також практичного психолога. Останні певний час перебували за межами території України.
Директор, щоб зберегти роботу і зарплату своїм працівникам, ввівши в оману секретаря, яка відповідала за оформлення табелів обліку робочого часу, вніс неправдиві відомості в табель обліку їхнього робочого часу.
Документ директор затвердив його своїм підписом та скріпив печаткою школи, вказавши, що ці працівники школи перебували на робочому місці. Хоча згідно з витягому з бази даних «Відомості про осіб, які перетнули державний кордон України», ці працівники знаходилися за межами державного кордону України
Внаслідок внесення до табелю обліку робочого часу недостовірних даних бухгалтерією відділу освіти Маневицької РДА було проведено зайве нарахування заробітної плати без відрахування податків за два дні фактично невідпрацьованого працівниками школи часу. З травня 2015 року таких випадків було 13.
Допитаний у судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину та не оспорював фактичних обставин злочину. У вчиненому розкаявся, просив його суворо не карати. Також він просив при призначенні покарання врахувати, що завдана кримінальними правопорушеннями шкода відшкодована у повному обсязі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині активізувалися шахраї, які діють за схемою «ваш родич у поліції»
Відтак, суд визнав його винним та оштрафував на 1700 гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк 1 рік Однак звільнив від відбування покарання на підставі п. «е» ст. 1 Закону України «Про амністію у 2016 році» від 22 грудня 2016 року
Зазначимо, що зараз директором «Маневицької загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-гімназії» є Андрій Деркач.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити