image
 |  9 6 Березня 2019 | 23:56

На Волині правоохоронці зафіксували лише два випадки пов’язані з гральним бізнесом

Правоохоронці у 2018 році зареєстрували в Єдиному реєстрі досудових розслідувань лише два кримінальні провадження за ознаками кримінальних порушень, передбачених ст.203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом), у яких на даний час кінцеві процесуальні рішення не прийнятті.

Про це пише «Під прицілом».

Лучанин Ілля Токаренко звернувся до прокуратури та поліції з запитом, з метою дізнатись скільки проваджень було відкрито правоохоронцями проти закладів під вивісками «Спорт лото», «Стара підкова», тощо, чи були зафіксовані ними випадки суїциду через лудоманію і чи ведеться взагалі боротьба з незаконним бізнесом.

Як повідомляє поліція Волинської області, викриття та розслідування злочинів вказаної категорії має суттєві труднощі так, як більшість таких закладів працює за легальними документами щодо здійснення підприємницької діяльності, пов’язаної з наданням послуг населенню, тобто під прикриттям, зокрема, у комп’ютерних клубах, точках розповсюдження лотерейних білетів.

Кількість ігрових закладів у Луцьку щороку зростає і наразі близька до критичної. Практично на всіх людних та найбільш прохідних вулицях міста є одразу кілька так званих «спортлото». Навіть центральна частина обласного центру рясніє вивісками закладів, де можна випробувати свою удачу.

До слова, вивіски цих закладів є без паспортів прив’язки, простіше кажучи є нелегальними. Тому відповідно муніципальна варта Луцької міської ради може демонтовувати їх, але чомусь цього не роблять.

Насправді ж подібні «контори» є нічим іншим, як нелегальними підпільними казино, де люди за зачиненими дверима та вікнами днями й ночами сидять за ігровими автоматами та програють гроші. Залежність від азартних ігор називається лудоманія. І віднедавна це захворювання внесли в офіціний список.

Втім, реальної боротьби з гральним бізнесом в Луцьку демонструють правоохоронці, як прокуратури так і поліції, які фіксують за минулий рік лише два зареєстрованих в ЄДР кримінальних провадження. Це той самий випадок, як і імітація боротьби з проституцією, коли в офіційних звітах поліції за минулий рік на Волині впіймали лише 1 особу, яка ймовірно займалась проституцією.

До слова, заклад «Юнона», що по вулиці Лесі Українки, 7, давно в народі відомий, як бордель, де під виглядом масажів надають зовсім інші послуги. І це поряд із приміщенням служби СБУ.

 

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити