image
2 Липня 2022 | 10:52

На Волині сільська школа функціонує без документів на земельну ділянку

Ковельська окружна прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду з позовом в інтересах держави до Колодяжненської сільської ради Ковельського району, аби зобов'язати орган місцевого самоврядування оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку під приміщеннями ліцею в селі Уховецьк.

Про це інформує прокуратура Волинської області.

Прокурори з'ясували, що приміщення навчального закладу перебувають у комунальній власності громади, проте права постійного користування земельною ділянкою, на якій вони знаходяться, сільрада не оформила та здійснила його державної реєстрації, відтак використовує землю без жодних правовстановлюючих документів.

Це створює передумови для зловживань щодо розпорядження земельною ділянкою, ризики для нормального функціонування ліцею та може призвести до негативних наслідків і порушення прав дітей.

У суді прокурори вимагатимуть зобов'язати сільську раду оформити та зареєструвати право постійного користування земельною ділянкою під будівлями навчального закладу.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Head html

Вас також може зацікавити