image
9 Лютого 2018 | 17:41

На Волині судитимуть працівницю митниці

Прокуратурою Волинської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення головним державним інспектором митного поста «Ковель» Волинської митниці ДФС службового підроблення і зловживання владою та службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (кримінальні правопорушення, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 364 КК України).
Про це 09 лютого 2018 року повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.
Здійснюючи митне оформлення транспортного засобу, який одне з господарських товариств возило на територію України, працівниця митниці 10 листопада 2015 року умисно внесла завідомо неправдиві відомості до офіційних документів та долучила до акту митного огляду фотознімки іншого транспортного засобу.
На підставі цього акту підприємство сплатило митні платежі за «кузов автомобіля», а не автомобіль, увізши в Україну позашляховик «BMW X5».
Протиправними діями головного державного інспектора державним інтересам спричинено тяжкі наслідки у виді ненадходження до бюджету податкових зборів та обов’язкових платежів під час митного оформлення транспортного засобу на суму понад 507 тис. грн.
Невдовзі працівниця митниці постане перед судом, який і визначить їй міру покарання.
Задля стягнення із неї завданих державі збитків прокуратурою також пред’явлено позовну заяву до суду.

Вас також може зацікавити