image
7 Квітня 2021 | 16:53

На Волині вимагають повернення у власність громади приміщення, яке попередньо продали на аукціоні

Ковельська окружна прокуратура оскаржила у апеляційному порядку рішення Старовижівського районного суду, яким залишено без задоволення позовні вимоги прокурорів щодо визнання незаконним відчуження Старовижівською селищною радою на користь фізичної особи приміщення протирадіаційного укриття у Старій Вижівці.

Про це інформує прокуратура Волинської області.

Прокурори зверталися до суду із позовом в інтересах держави в особі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області та Управління з питань цивільного захисту Волинської облдержадміністрації, аби скасувати частину рішення селищної ради, визнати недійсними результати аукціону та договір купівлі-продажу громадянинові споруди цивільного захисту й повернути майно громаді.

Встановлено, що у жовтні 2015 року Старовижівська селищна рада ухвалила рішення про відчуження готелю "Вижівка", який перебував у комунальній власності, шляхом аукціону.

У березні 2016 року аукціон відбувся, його переможцем визнали громадянина, з яким було укладено договір купівлі-продажу приміщення.

При цьому громадянин придбав готель разом із розташованою в ньому спорудою цивільного захисту – протирадіаційним укриттям площею 88,9 кв.м.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий повний список волинських митників, яких відсторонили від роботи

Вибуття укриття із комунальної власності унеможливило його використання за цільовим призначенням та позбавило жителів територіальної громади права на захист у випадку виникнення загрози.

Окрім того, законодавством встановлено пряму заборону на відчуження об'єктів цивільної оброни.

Вживаючи заходи представницького характеру, прокурори домагалися повернення приміщення протирадіаційного укриття у власність територіальної громади й відстоюватимуть свою позицію в суді апеляційної інстанції.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити