image
11 Травня 2018 | 11:53

На Волині вирішать проблему сміття (ВІДЕО)

З січня цього року набув чинності закон "Про відходи". Ним передбачено роздільний збір сміття.
У Луцьку ж міська рада вирішила його дотриматися по-своєму. Не раніше червня цього року. Саме влітку по обласному центру мають встановити по три контейнери: для сухого, рідкого сміття і пластику.
Зараз у місті понад півтори тисячі майданчиків для збору відходів. На кожен з них доведеться придбати ще по два контейнери, тобто загалом йдеться про додаткові три тисячі баків.
Про це йдеться в сюжеті "12каналу".
На решту - грошей не виділили. Є і друга проблема. Згідно із розпорядженням Луцького міськвиконкому, з того ж першого червня Брищенський полігон перестане приймати невідсортоване сміття.
Не кажучи - ще й про щурів. Ще один варіант розвитку подій - стихійні сміттєзвалища навколо Луцька. Адже міська влада ще й заборонила приймати сміття від навколишніх сіл.
Експерти Волинського ЦРУ пропонують шляхи вирішення проблеми - підтримати бізнес, який використає сміття, як сировину для виробництва.
Також пропонують розподіляти сміття не на три, а на п’ять фракцій. Стимулом населення до нововведень може бути зменшення плати. Хто викидатиме за старою звичкою - викладе коштів найбільше.

Вас також може зацікавити