image
 |  2295 23 Лютого 2024 | 10:53

На Волині вже тиждень шукають 17-річну дівчину: що кажуть у селі

На Камінь-Каширщині вже 7 день шукають 17-річну Аліну Божко, яка зникла під час відпочинку зі своїми друзями.

Журналісти приїхали в ліс, де зникла дівчина, - йдеться у сюжеті каналу Конкурент ТВ, - пише ВСН.

«Ми продовжуємо збільшувати коло оглядин лісової місцевості, проводимо роботи з пошуку на воді, є спеціально залучені човни, за сприяння головного управління Національної поліції працюють квадрокоптери, працюють службові собаки, працюють додаткові сили і засоби нашоїнашої поліції. Попередньо друзі кажуть, що це було її рішення, що вони тут відпочивали споживали спиртне і вона пішла в невідомому напрямку. Потім вони схаменулися і почали її пошуки. На даний час якихось інших версій ми висувати не можемо, працюємо саме в напрямку пошуку. Ми працюємо на результат і поки не буде результату, поки ми не знайдемо істину в даній ситуації, ми будемо працювати», - розповів начальник Камінь-Каширського районного відділу поліції В'ячеслав Мартинюк.

На галявині, звідки стартували пошукові групи, також була мама Аліни Божко. Згорьована жінка відмовилася спілкуватися на камеру, однак зазначила, що звістка про зникнення рідної кровинки просто шокувала. Вона й гадки не має, чому Аліна залишила телефон в авто і пішла до лісу.

17-річна Аліна разом із своїми друзями відпочивала на галявині. Поліцейські розповіли, що ця галявина є відправною точкою для пошукової операції Люди між собою поділилися - одні пішли в ту сторону, інші пішли в гущу лісу, третя група пішла трішки далі. Поліцейські єгері, лісники,добровольці обстежують кожен сантиметр лісу аби хоча б якісь сліди Аліни знайти і намагаються обшукати всю територію. Пошуки зниклої дівчиниАліни продовжуються не лише у лісі, а й на воді. На човні спеціально навчені люди шукали дівчину у річці за допомогою спеціальної камери,спеціального обладнання, обстежували берегову лінію, обстежували дно аби хоча би знайти хоча б якісь сліди 17-річної Аліни.

«Структура дна дуже тяжка і не дуже можна було побачити, тому що є перепади великі, яма, течія дуже велика», - каже доброволець Валентин.

Є надія, що от дівчина все ж десь до когось дісталась, до якогось хутора, до якоїсь дачі і там чекає допомоги?

- Надіятись потрібно. Надія вмирає останньою.

У густому поліському лісі шукають зниклу дівчину. Поліцейські кажуть, що не пропускають жодного квадратного сантиметра лісу, навіть ями та углиблення, де дівчина могла заховатися і чекати на допомогу.

Площа лісу просто величезна, а ще більше тут болотистих ділянок. Нагадаємо, знайшли одяг.

Журналісти також вирішили поїхати до рідного села дівчини. Село Седлище сусіднє до села Угриничі. Саме тут проживає сім'я Аліни. Журналісти розпитали сусідів, що вони чули, які версії висувають самі люди і що загалом кажуть про цю дівчинку. Сусіди кажуть, що окрім Аліни у сім'ї є ще її два брати. Кажуть що Аліна - хороша і спокійна дівчина.

- Можливо хтось з ваших односельців долучався до пошуків?

- Всі шукали і мої сини ходили, там усі дні шукали. Там літом не пройти. А ще зараз як туди зайти, як там шукати... А кажуть, що там знаютьті, хто був з ними, а чого вони посторонніх людей забирають туди і шукають... Там знають ті, що були.

«Ви знаєте, сімʼя як сімʼя. Таких тепер тисячі. Вони колись були й тепер. Але так середньостатистична сімʼя. Я ж кажу, там тепер тих сімей... На обліку як неблагополучна, ніколи не стояла, бо я працюю давно», - зазначила староста села Седлище Любешівської громади Людмила Ланевич.

У навчальному закладі, де Аліна Божко навчається, дівчину охарактеризували як дуже хорошу та спокійну студентку.

«Вона була хорошою дитиною в навчальному закладі. В неї не було жодних конфліктів в групі. Вона була життєрадісна, весела дівчинка, ходила на заняття. До нового року вона проживала ще в гуртожитку в нас. В неї кімната є, речі в кімнаті її. Вона не була жодного разу ні на штабі профілактики, що ми там розглядали за якісь порушення. Вона дотримувалася правил проживання в гуртожитку і на уроках вона була постійно. Вона мала такий достатній рівень знань, не відмінниця. Отак посередньо собі вчилася дівчинка. На заняття ходила, на виробниче навчання ходила. Вона навчається за професією кухар-кондитер, в 36 групі. Хороша дитинка, так», - розповіла заступниця директора з навчально-виховної роботи Людмила Матюк.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити