image
 |  5 16 Вересня 2023 | 19:21

На Волині зафіксували самовільний видобуток корисних копалин

Правоохоронні органи часто залучають фахівців Інспекції як спеціалістів у кримінальних провадженнях, що передбачено статтею 71 КПК України. В межах таких заходів державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища надають довідки та висновки з питань, що належать до сфери повноважень Інспекції, проводять необхідні обміри та відбір проб, розраховують збитки заподіяні внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства.

Про це пишуть на сторінці Державна екологічна інспекція у Волинській області.

У випадку скерування правоохоронними органами матеріалів, за наявності всіх необхідних даних, інспектори здійснюють розрахунки шкоди заподіяні державі в рамках кримінальних проваджень під час вчинення діянь, пов’язаних із досудовим розслідуванням злочинів.

Сьогодні спеціалісти відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр Державної екологічної інспекції у Волинській області за результатом розгляду наданих правоохоронними органами матеріалів, по встановленому факту самовільного видобутку надр провели розрахунок збитків заподіяних державі внаслідок незаконного видобутку корисних копалин місцевого значення у розмірі 22 тисячі гривень.

У зв’язку з проведенням досудового розслідування у кримінальному провадженні по вищевказаному факту деталі не розголошуються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У серпні лучани отримали 1000 закордонних паспортів

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити