image
5 Червня 2020 | 14:54

На Волині знищили 30 кілометрів сіток (ФОТО)

Четвертого червня 2020 року в Управлінні Держрибагентства у Волинській області відбулось знищення заборонених знарядь та засобів лову, які було вилучено інспекторами Волинського рибпатруля у порушників природоохоронного законодавства та знарядь, власники яких не було встановлено. Ліквідація здійснювалась шляхом приведення сіток й інших знарядь у непридатність для використання – рубанням та різанням.

Загалом утилізовано 936 од. знарядь лову, серед яких переважну більшість складали сітки — 795 од. Окрім сітей, утилізовані також інші популярні знаряддя лову браконьєрів: 88 од. «ятерів», 27 од. «екранів» та 26 од. інших знарядь, серед яких: «косинки», «кловні», «ості», «підсаки». Загальна довжина сітних знарядь лову склала 30 км.

Останню утилізацію заборонених знарядь лову було проведено 11 жовтня 2019 року. Тоді було знищено 526 од. знарядь. Серед них: 417 од. сіток, 79 од. «екранів», 16 од. «ятерів», 4 од. «остей», 4 од. «кловні», 3 од. «павука», 2 од. «підсаки» та 1 од. «сани». Загальна довжина сітних знарядь склала 18 465 м.

«У результаті рибоохоронних заходів Волинський рибоохоронний патруль продовжує вилучати у порушників заборонені знаряддя лову. Усі вони зберігаються на складі конфіскованого майна до рішення суду як доказова база до адміністративних матеріалів. Також вилучаються і передаються на склад заборонені знаряддя, власників яких встановити не вдалося. Знищення таких знарядь проводиться в присутності комісії, до складу якої входять представники Волинського рибоохоронного патруля, Першого відділу державної виконавчої служби у місті Луцьку Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, департаменту фінансів Волинської ОДА та головного управління ДПС області», - повідомив начальник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луцьку виявили низку сміттєзвалищ (ФОТО)

Повідомляємо, за використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Дана стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 340 грн до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних живих ресурсів.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити