image
15 Жовтня 2021 | 08:24

На Волинській митниці виявили рідкісний інструмент (ФОТО)

На митному посту «Устилуг» Волинської митниці виявили музичний інструмент німецьких майстрів виготовлений в 20 роках минулого століття.

Про це  інформує Волинська митниця.

Прямуючи з України в Республіку Польща, в зону митного контролю митного поста «Устилуг» Волинської митниці заїхав автомобіль марки «Honda Accord» під керуванням громадянина України. При перетині митного кордону України, водієм було обрану спрощену форму митного контролю «зелений коридор».

В результаті проведення повного митного огляду вищевказаного транспортного засобу в салоні автомобіля було виявлено чорний футляр в якому знаходився смичковий музичний інструмент.

На вимогу працівників Волинської митниці власницею було надано паспорт на музичний інструмент відповідно якого скрипка датувалась 1920-1930 роками та створена німецькими майстрами, про що свідчив напис на його корпусі «Heinrich Lessler Fecit Manuheim Arno 19 H+K».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарні, гаражі та автівки: на Волині продають майно через аукціон (ФОТО)

Відповідно до висновку експертів, даний музичний інструмент підпадає під перелік культурних цінностей, для вивезення якого за межі території України необхідно було здійснити процедуру декларування в установленому законодавством порядку.

Таким чином,громадянка України порушила порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, тобто намагався перемістити через митний кордон України товари, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України.

Працівниками Волинської митниці складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 471 Митного кодексу України.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити