image
10 Червня 2018 | 17:46

Названі головні ознаки інсульту

Останнім часом інсульт зустрічається все частіше. Але не просто частіше. Хвороба починає молодіти. Ця недуга характеризується гострим порушенням мозкового кровообігу, яке викликає загибель мозкової тканини і розвивається він несподівано, швидко і часто призводить до вкрай небажаних наслідків, тому важливо визначити перші його ознаки.
Про це пише Свідок. 
За словами експертів, від інсульту зараз страждають чоловіки і жінки різного віку, аж до грудних немовлят. Інсульт може підстерегти абсолютно несподівано, проте все ж є чинники, які можна визначити самостійно.
Попросіть хворого посміхнутися. Раптово відбувається оніміння і параліч особи, тому посмішки не вийде зовсім або вона буде кривою, односторонньою.
Попросіть повторити за вами фразу з чотирьох-п’яти слів. Мова хворого буде трохи загальмованою, розтягнутою або невиразною. В окремих випадках потерпілий навіть не зможе запам’ятати ці слова.
Попросіть одночасно підняти руки до рівня плеча. У разі інсульту рука, протилежна боці ушкодження, буде відставати від здорової, або залишиться нерухомою.

Вас також може зацікавити