image
6 Грудня 2018 | 21:01

Окупанти прокоментували плани американського флоту увійти в Чорне море

Глава комітету Ради Федерації РФ з міжнародних справ Костянтин Косачов заявив, що військова присутність США лише посилить напруженість у Чорноморському регіоні.

Про це повідомляє ТАСС, пише Zik

Він також припустив, що США повідомили Туреччину про плани відправки американських кораблів у Чорне море, оскільки згідно з конвенцією Монтре від 1936 року нечорноморські держави зобов’язані повідомляти про подібні плани за 15 днів.

Косачев зазначив, що якщо порядок збережений, то формально немає перешкод для заходу американських судів у Чорне море, де вони можуть бути 21 день.

Разом із тим, чиновник заявив, що американським військовим кораблям нічого робити в Чорному морі.

«Американська військова присутність може лише посилити напруженість в регіоні, навіть з урахуванням того, що воно носить лише символічний характер: в черговий раз показати прапор в регіоні за десятки тисяч кілометрів від американського континенту, підтвердити, що Америка стоїть на боці України в ситуації, що склалася», – сказав Косачев.

Він також вважає, що посилення військової присутності США в регіоні має відношення і «до запланованого наступу Збройних сил України на Донбасі», про що постійно говорять в Кремлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада підтримала припинення «дружби» з Росією

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити