image
 |  718 2 Лютого 2024 | 22:31

Озвучував односельцям проросійську риторику: на Волині судять пенсіонера

В обласному центрі Волині судять чоловіка, який виправдовував російську агресію. 74-річний мешканець села Лучиці Луцького району в «Однокласниках» поширював російські наративи.

Як розповів Суспільному прокурор Олег Костюк, тепер чоловіку загрожує до п'яти років позбавлення волі.

«Будучи зареєстрованим в мережі «Однокласники» здійснював поширення публікацій, які містять виправдовування, визнання правомірною агресії Російської Федерації», — зазначив прокурор.

Під час засідання суд заборонив знімати обвинуваченого та його адвокатів.

Поспілкуватися із обвинуваченим пенсіонером вдалося після судового засідання. Свою провину 74-річний чоловік не визнає. Каже: його сторінку у соцмережах зламали.

«В мене була можливість їхати в Росію служити. Я сказав: нєт, назад на Україну мене! В «Однокласниках» у мене знайшли лайки. Взламати комп’ютер — дєлать нєчєго. Це ж тєхніка, треба знать її», — сказав обвинувачений.

Питав сусідів, чи не бояться, що Путін прийде і їх посадить: у Луцьку судять пенсіонера, який виправдовував агресію РФ

На судове засідання у якості свідка запросили односельчанку обвинуваченого Надію Ткачук. Пенсіонерка засвідчила, що пенсіонер у приватних розмовах не раз озвучував проросійську риторику.

«Він питав, чи я не боюся, що прийде Путін і мене посадить. А я кажу, що як мене посадить, то і тебе посадить…Будеш сухарі носити, отака була мова. Я виходжу, вареники місила. Кажу: подінься, бо як візьму зараз граблі», — сказала жінка судді.

Питав сусідів, чи не бояться, що Путін прийде і їх посадить: у Луцьку судять пенсіонера, який виправдовував агресію РФ

На прохання захисту обвинуваченого пенсіонера, наступного судового засідання заслухають свідчення інших односельчан, а також його сина та доньку. Зі слів пенсіонера, вони мають ствердити, що їхній батько має патріотичні погляди.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити