image
26 Січня 2021 | 21:20

«Пакунки малюка» почали доставляти у регіони

У Міністерстві соціальної політики інформують про початок доставки «пакунків малюка» в регіони.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляється на сторінці відомства у Фейсбуці.

«Розпочато доставку «пакунків малюка» в регіони. «Пакунки малюка» доставлено до закладів охорони здоров’я та структурних підрозділів з питань соціального захисту населення Вінницької, Закарпатської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Сумської, Черкаської, областей та міста Києва», - ідеться в повідомленні.

У Мінсоцполітики інформують, що до кінця січня «пакунки малюка» будуть доставлені в усі регіони України.

Як повідомлялося, 30 червня 2020 року Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».

Закон визначає, що одноразову допомогу у вигляді "пакунків малюка" сім'ї зможуть отримати протягом 30-ти днів після народження дитини. До нього входитиме набір товарів першої необхідності. «Пакунок малюка» надаватиметься безкоштовно.

Разом з тим закон передбачає, що з 1 липня 2021 року запрацює опція монетизації для родин, які надають перевагу коштам, а не натуральній допомозі у вигляді пакунка.

Кабінет Міністрів на засіданні 29 липня ухвалив рішення про запровадження виплати 5 тис. грн на одного новонародженого замість видачі «Пакунка малюка». Механізм отримання грошової компенсації замість «Пакунка малюка» почав працювати з 1 вересня 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під вибори: укpаїнцям повернули «пакунок малюка»

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити