image
22 Лютого 2021 | 17:14

Перевізники хочуть підвищення вартості проїзду у луцьких маршрутках

Користуючись поширенням готівкової форми оплати, луцькі перевізники вимагають підвищити тарифи на проїзд.

Про це у коментарі власкору "ВолиньUA" розповів директор департаменту економічної політики Луцької міськради Борис Смаль.

Чиновник розповів, що останнім часом боротьба з готівковою формою оплати проїзду у маршрутках Луцька посилалась.

"Це привело до збільшення транзакцій на 15%. Проте кардинально стан справ не змінився. До 40% пасажирів платить готівкою. І це стало підгрунтям для вимог від перевізників: підняти вартість тарифу на проїзд", - заявив Борис Смаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У центрі Луцька з'явилася унікальна тимчасова скульптура (ФОТО)

Він наголосив, що луцькі перевізники обгрунтовують потребу підвищити вартість проїзду, посилаючись на дані електронної системи оплати.

"Через поширення готівки і небажання частини лучан користуватися е-квитком, луцькі перевізники висувають вимогу підвищити вартість проїзду. Вони кажуть: подивіться, наші прибутки замалі. І аргументують ці цифри даними електронної системи платежів. Те, що до 40% оплати за проїзд здійснюється готівкою, перевізники не згадують. Вони не враховують готівку у своїх розрахунках, коли заявляють про збитковість перевезень", - пояснив Борис Смаль.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити