image
 |  5 17 Березня 2023 | 13:19

Перше «золото» Кубка світу в історії з артистичного плавання: українка очолила п’єдестал

На першому етапі Кубка світу з артистичного плавання в Канаді українка Марта Фєдіна здобула золоту медаль у технічній програмі.

Про стало відомо з трансляції змагань, НОК України та олімпійська команда у Телеграм, - пише ВолиньUA.

"Золотом відкриває міжнародний сезон збірна України з артистичного плавання! Марта Фєдіна зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу пошани у технічному соло і таким чином принесла нашій збірній першу нагороду Кубка світу, що стартував сьогодні у канадському Маркемі".

Перший в історії старт у рамках Кубка світу відбувся серед жінок-одиночниць у технічній програмі, де за медалі змагалися 10 спортсменок.

Українка виступала під номером 7 і здобула перемогу.

За свій виступ під пісню "Чарівна скрипка" Фєдіна отримала 245.2917 бала, випередивши на два з половиною бали приму японської команди Юкіко Інуі, яка стала срібною призеркою.

"Бронза" змагань - у канадської плавчині Одрі Ламоте.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .