image
12 Серпня 2020 | 22:02

Пісня на ніч: «NAVKA - Ой у вишневому саду»

Народна пісня «Ой у вишневому саду» зазвучала по особливому у виконанні Навки. Цей кліп зовсім не схожий по формату на інші кліпи проекту «Україна в піснях». В ньому показана історія сучасності України і її реалій, в яких обставини розлучають закоханих незалежно від їх бажання.

Сюжет кліпу показує історію кохання двох молодих людей, які знаходяться на піку своїх стосунків, вони забезпечені, живуть для себе та мають красиве життя. Але хлопець маючи все, обирає не «лакшері» життя. Він як справжній чоловік, обирає захищати свою країну, людей та свою кохану, хоча їй і важко це сприйняти.

«Кліп був відзнятий у Львові. Розумію, що Львів - і так відоме місто, але це відео про справжні емоції. Гарні вулиці, схід сонця, дахи, кафе, авто на трасі та прекрасний бренд одягу Гойра, який так гармонійно вписався у картинку кліпу» - поділилась NAVKA.

Цікавий факт: по задуму режисерів в кліп була потрібна сцена з конфліктом між головними героями: Навкою і актором Іваном Ковалишиним. Оскільки потрібно було зняти саме справжню, а не награну емоцію роздратування і розпачу одночасно, вирішили не попереджати Навку ні про сценарій, ні про те, що її будуть послідовно виводити з себе під час зйомок. Заради вдалого кадру одному з режисерів довелось по-справжньому посваритись з Навкою і вона це сприйняла серйозно, зігравши сцену так як і задумувалось.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити