image
14 Січня 2020 | 16:08

Погуляйко підтримує ініціативу перетворення військового госпіталю на музей

Волинська ОДА підтримує перетворення військового госпіталю на музей

В обласній державній адміністрації розглянули депутатське запитання Сергія Слабенка щодо Луцького військового гарнізонного госпіталю, про це інформує пресслужба Волинської обласної ради.

«За підсумками розгляду у межах компетенції обласна державна адміністрація інформує, що поділяє ініціативу перенесення гарнізонного госпіталю та створення у вивільнених приміщеннях музейного комплексу.

З огляду на зазначене вище, до Міністерсва оборони України було спрямовано спільне звернення обласної державної адміністрації та обласної ради щодо можливості передачі пам’ятки архітектури національного значення Монастир тринітаріїв (мур.) 1729 р. з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області, що забезпечило б завершеність архітектурного ансамблю старої частини міста Луцьк.

Читайте також: Прокуратура розслідуватиме пожежу у луцькому шпиталі

Листом від 21.11.2019 р. за №303.14/5/819 Головне квартирно- експлуатаційне управління Збройних Сил України інформувало облдержадміністрацію, що передача будівлі військового госпіталю за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 4 у м. Луцьк до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст не розглядається», - йдеться у відповіді заступниці голови ОДА Світлани Мишковець.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити