Радник луцького міського голови Ігор Поліщук та правляча більшість відправили віддуватися за підвищення тарифів на проїзд у транспорті заступника міського голови Олександра Рачкова.Про це 12 квітня 2018 року інформує
«ВолиньUA».
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/30624295_1581979885234239_1887185226585604096_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ff08c4ce56864b81fd300f67a83f0303&oe=5B5EA037)
Присутній на громадському обговоренні підвищення вартості проїзду колишній перший заступник міського голови Тарас Яковлев звернув увагу на відсутність представників влади.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/30624726_1582006525231575_167690516966670336_n.jpg?_nc_cat=0&oh=c9e0f2950bf9e575be730706a44fcc0d&oe=5B2F26B7)
Коли якісь позитивні речі, то розповідає Ігор Поліщук. Займається піаром. А коли гостре і непросте питання, то відправляють вас, Олександра Рачкова. Чи приємно вам віддуватися за всіх? - зауважив Тарас Яковлев.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/30715281_1582014221897472_7352410233186025472_n.jpg?_nc_cat=0&oh=881feb47409f061fa1ceaa92e7c77bbd&oe=5B29ADE0)
Ні Поліщук, ні Недопад не приймають таких рішень про підвищення громадського транспорту. Рішення приймає виконавчий комітет як колегіальний орган, - ухильно відповів Олександр Рачков.
Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу?
Приєднуйтеся до нашого каналу
Telegram .
Також слідкуйте за нашою сторінкою у
Facebook .