image
30 Вересня 2018 | 07:20

Помер директор, який 30 років керував Володимир-Волинським педучилищем

У Володимирі-Волинському помер колишній директор  Володимир-Волинського педагогічного училища Іван Губар. 
Про це повідомили у Володимир-Волинському педагогічному коледжі.
"Колектив Володимир-Волинського педагогічного коледжу - в глибокій жалобі з приводу смерті Губаря Івана Гавриловача, директора педагогічного училища у 1964-1994 роках, заслуженого вчителя УРСР.
Наше суспільство втратило авторитетну Людину з великої літери. Життєвий шлях Івана Гавриловича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості", - йдеться у дописі.

Розбудова оновленої моделі педагогічного процесу  для Івана Гавриловича, за довгих 30 років, стала справою його життя, а сам він – символом навчального закладу, його візитівкою. Педагог і керівник від Бога, ерудит, душевна і щира людина, він забезпечив реалізацію творчого потенціалу педагогічного та студентського колективів. За багаторічну сумлінну працю нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора (1971) та орденом Леніна (1986), а указом Президії Верховної Ради УРСР від 14 серпня 1979 року удостоєний звання «Заслужений вчитель УРСР».
Під керівництвом Губаря І.Г. навчально-виховний процес впевнено входив у колію системності, розвитку і вдосконалення.
"Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе.
Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні".

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити