image
25 Травня 2020 | 23:09

Попри 67 хворих на COVID-19, медики Волинської психлікарні відмовляються йти на 14-денну ізоляцію

Медперсонал трьох відділень психіатричної лікарні в смт. Олика Ківерцівського району не може піти на рекомендовану райдержадміністрацією двотижневу ізоляцію.

Про це Суспільному розповіла медична директорка КП "Обласна психіатрична лікарня" Анна Бебко.

Нагадаємо, 23 травня члени комісії з техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій Ківерцівської районної ради прийняли рішення перевести заклад на закритий карантинний режим роботи. Упродовж 14 днів медики повинні лишатися в приміщенні лікарні. 

Виконати рішення РДА медики не можуть, каже Анна Бебко: "Вони написали ізолювати, нікуди не виходити, а де мають працівники жити? Вибачте, в психлікарні жити, з психічно хворими спати на ліжках? Люба працівниця два тижні до хати не буде приходити, як їй переодягнутися, вибачте, помитися, туалет взяти окремо, санвузол для працівника?"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Два тижні на роботі: персоналу Волинської психлікарні рекомендують не полишати робочі місця

Станом на 25 травня у психіатричній лікарні 67 хворих на коронавірус, - розповіла Суспільному заступниця голови ОДА Тетяна Щербак. З її слів – це нині найбільший спалах хвороби в області. Двоє пацієнтів закладу померли. Серед недужих нині 21 медик та 46 пацієнтів.

"Якщо говорити саме по цьому закладу, то можна визначити чому так сталося: специфіка самого закладу, це закритий заклад, недостатність кадрів і робота медичних працівників в різних відділеннях", - каже заступниця голови обласної адміністрації Тетяна Щербак.

Зі слів медичної директорки Анни Бебко, у психлікарні нині є усі засоби для дезінфекції приміщень, ліки та засоби індивідуального захисту для лікарів та пацієнтів. Цілодобово перебувати у приміщення лікарні медики не можуть.

"Те, що вони пропонують, хай реально вийдуть і подивляться, як це реально зробити. Психічнохворих яка лікарня візьме лікувати? Це незахищене населення, яке нікому не потрібне в державі. А люди йдуть на всі уступки, всі зусилля прикладають і працюють і медсестри, і санітари, і лікарі", - додає медична директорка КП "Обласна психіатрична лікарня".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волинські АТОвці не задоволені діяльністю Погуляйка, збираються під Волинською ОДА

ЩО ВІДОМО:

- спалах коронавірусу в психіатричній лікарні виявили 4 травня. Там померла 49-річна пацієнтка.

- станом на 20 травня у відділенні було зафіксовано 23 недужих на коронавірус.

- деяких пацієнтів з COVID-19 перевели з психлікарні в Олиці до Волинської обласної інфекційної лікарні.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити