|  9 2 Листопада 2017 | 22:09

Попри осічку в Берліні, дружина Вернидуба залишилася другою

Луганська "Зоря" провела свій черговий матч у рамках групового етапу Ліги Європи. Суперниками української футбольної дружини стали м'ячекопи німецької "Герти".

Бажання перемогти було притаманне обом командам. Вочевидь, воно було сильніше у німців. Та й бажання помститися за прикру поразку у Львові, а також рідні стіни разом із уболівальниками "Герті" неабияк стимулювали.

Попри стартовий ступор луганчан, під час якого господарі й забили свій перший гол (16 хвилина - Зельке), українські футболісти під наставництвом Юрія Вернидуба оговтались і були досить близькі до того, щоб зрівняти рахунок.

Однак пропущена контратака незадовго до кінця другому тайму (73 хвилина - знову Зельке, дубль) фактично перекреслила надії відігратись. У підсумку: 2:0 - на користь "Герти".

Попри це, луганська "Зоря" зуміла зберегти другу позицію в групі та пристойні шанси на вихід у плей-офф.