image
24 Січня 2022 | 17:28

Поруч зі скандальною забудовою у Луцьку заблокували прохід пішоходам (ФОТО)

До контакт-центру «15-80» та гарячу лінію «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти надійшло 13 звернень щодо складування бруківки на тротуарі поруч з площею Героїв Майдану, навколо будівництва по просп. Соборності, 22б, що унеможливлює прохід.

Про це інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради.

 Велика кількість піддонів з бруківкою тривалий час розміщена так, що пішоходи не можуть повноцінно рухатись тротуаром та змушені йти по проїзній частині або газону.

Уже вкотре за час будівництва ЖК «Візаві» (раніше – «Егоїст») інспекторами департаменту виявляються порушення Правил благоустрою міста Луцька: вивіз бруду з будівельного майданчика, складування будівельних матеріалів поза його межами (бруківки, електроопори), незасипаний котлован після демонтажу білборду, засмічена прилегла територія тощо.

А цього разу забудовник відмовився навілріз усувати порушення, заявив, що нічого прибирати не буде, не дуже таким чином переймаючись проблемами пішоходів, особливо мам з візочками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через невисоку платоспроможність розрахунок лучан за тепло залишається на рівні минулого року

Шановні забудовники! Наголошуємо, що згідно Правил благоустрою міста Луцька, ґрунт, будівельні матеріали та конструкції допускається складувати у межах огородженої території або в місцях, передбачених проєктом робіт. Не порушуйте права і законні інтереси громадян, не наражайте їх на небезпеку!

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити