image
22 Листопада 2022 | 09:52

Посади в "Укрнафті", Міноборони, Ощадбанку, Офісі Генпрокурора та "Центренерго": Як друзі голови ОП Єрмака отримують важливі посади

Представники команди керівника офісу президента Андрія Єрмака проігнорували запит журналістів на коментар щодо їхнього призначення у наглядові ради одного з нещодавно відчужених до держави підприємств – “Укрнафти”.

Про це 21 листопада повідомляє Bihus.info.

“Андрій Єрмак – голова офісу президента. До його обов’язків входить організація роботи ОП, однак люди з його команди чомусь займають високі посади в інших структурах. “Укрнафта”, Міноборони, “Ощадбанк”, Офіс генпрокурора, “Центренерго” та багато інших підприємств – люди, що очолюють їх або займають інші високі посади – часто давні знайомі Єрмака”, – зазначає Bihus.info.

Новий акціонер “Укрнафти” – Міністерство оборони України – 7 листопада призначив нову наглядову раду підприємства, це п’ять нових членів. Серед цих осіб немає жодного представника власне Міноборони.

Натомість серед них – Роза Тапанова, працювала юристом в юридичній фірмі чинного керівника ОП Єрмака ТОВ “Міжнародна правнича компанія”, створеної ним наприкінці 1990-х років. Пізніше Тапанова і Єрмак заснували адвокатське обʼєднання з такою ж назвою як партнери.

Вже після приходу Єрмака в офіс президента Тапанова стала працювати на державній службі, а зараз є членом наглядової ради державної “Укрнафти” (за квотою Міноборони), членом наглядової ради державного “Ощадбанку (від Кабміну) і директоркою Національного історико-меморіального заповідника “Бабин Яр” (Міністерство культури).

Отримавши запит про те, як вона потрапила на ці посади, Тапанова пообіцяла звʼязатися з журналісткою, але зрештою більше з виданням не спілкувалася.

Також Bihus.Info звернулись з аналогічним запитанням до Андрія Готи, якого Міноборони також призначило членом наглядової ради “Укрнафти”. Відомо, що Гота працює радником керівника ОП Андрія Єрмака, а до того, з грудня 2020-го по лютий 2022 року очолював “кабінет” Андрія Єрмака.

Також Гота з вересня 2021 призначений членом наглядової ради державного виробника електрики “Центренерго” — від Фонду держмайна.

“Я нікого не цікавив до цього моменту. І тут на тобі — “Укрнафта”, — сказав Андрій Гота у розмові з журналістами. Він також пообіцяв переглянути надіслані запитання і повернутися, однак на цьому спілкування з редакцією завершилось.

Сам Андрій Єрмак замість відповіді на запитання про ці та інші кадрові рішення оприлюднив запит на коментар від Bihus.Info та пообіцяв передати його Ставці Верховного Головнокомандувача, яка не має стосунку до цих призначень.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити