image
 |  142 11 Листопада 2024 | 11:36

Посадовець Держказначейства задекларував 2,5 мільярда гривень готівки

Після оприлюднення задекларованих статків родини полтавських чиновників Ігоря та Ольги Вериг, полтавця звільнили із казначейської служби за угодою сторін. У поданні декларації уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції порушень не знайшла.
 
Про це у відповіді на інформаційний запит Суспільного повідомили в головному управлінні Державної казначейської служби України в Полтавській області.
 
Колишній начальник адміністративно-господарського відділу головного управління Держказначейства в Полтавській області Ігор Верига задекларував за минулий рік готівкою більше 2,5 мільярда гривень, із них 63 мільйони 115 тисяч доларів та майже 40 мільйонів гривень на рахунках різних банків. Це спільна з дружиною власність.
 
Ольга Верига також чиновниця – головна спеціалістка управління із питань містобудування та архітектури Полтавської міськради. Такі статки родина задекларувала при середній заробітній платі на двох – майже 50 тисяч гривень на місяць.
 
Також Ігор Верига задекларував 275 тисяч гривень пенсії за 2023-й, 10 тисяч соціальної допомоги, 16 тисяч – благодійної та більше 10 тисяч гривень отриманих процентів від заощаджень у різних банках.
 
У власності родини три автомобілі – SEAT "Toledo" 2008 року вартістю 141 тисяча гривень, KIA "Niro" 2016 року – 693 тисячі та ВАЗ 2103 1976 року.
 
Серед нерухомого майна Вериги володіють двома квартирами 54 та 66 метрів квадратних загальною вартістю 790 тисяч гривень, дачний будинок площею майже 100 метрів квадратних – 150 тисяч гривень. А також дві земельні ділянки загальною площею 0,06 гектарів.
 
У відповіді на інформаційний запит Суспільного у Держказначействі повідомили, що Ігоря Веригу звільнили 29 жовтня 2024 року за угодою сторін. Чи пов’язане звільнення з поданою декларацією, у казначействі не відомо.
 
Перевірку поданої декларації здійснювала уповноважена особа з питань виявлення та запобігання корупції і порушень не знайшла. До компетенції управління належить тільки перевірка неподання чи несвоєчасного подання декларацій. Походження задекларованих активів має перевіряти НАЗК.
 

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити