image
9 Червня 2021 | 22:46

Послаблять, але не відмінять: карантин в Україні продовжать до кінця літа

Глава Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко планує послабити карантин, але продовжити його до кінця літа.

Про це Віктор Ляшко заявив на засіданні уряду, - пише "Українська правда".

"Міністерство вже зробило відповідні пропозиції щодо моделі існування в умовах "зеленого" рівня протиепідемічної безпеки, яка дасть ще більше можливостей для відпочинку в літній період, роботи бізнесу, а також подорожей. В тому числі ми плануємо скасувати вимоги щодо заповненості залів, дозволити повноцінне функціонування спортзалів, а також спростити процес проходження кордону після повернення з літніх відпусток.

Проте ми запропонуємо уряду розглянути питання продовження карантину на літній період, оскільки коронавірус не подолано. Ми повинні залишити основні протиепідемічні обмеження, зокрема обов’язковість захисних масок у громадських будівлях і транспорті, а також відповідальне справлення до дотримання фізичної дистанції і не забувати про гігієну рук.

Якщо ситуація буде погіршуватися, ми будемо оперативно реагувати й будемо змушені вводити "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень протиепідемічної небезпеки знову і адаптивний карантин", - йдеться у прямій мові Ляшка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вся Україна перейшла в «зелену» пандемічну зону

Міністр також наголосив, що спалах навіть у окремих ОТГ або областях матиме вплив на обмеження по всій країні.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити