image
11 Липня 2018 | 16:43

Працівники управління захисту економіки затримали п’ять осіб за хабарництво

Упродовж 9-10 липня заходи по затриманню правопорушників провели у Дніпропетровській, Чернігівській та Волинській областях. Помічник голови райсуду, посадовець виконавчої служби, заступник міського голови та головний лікар медзакладу одержали понад 145 тисяч гривень неправомірної вигоди.
Про це «ВолиньUA» стало відомо з прес-служби Національної поліції України.

Так, оперативники управління захисту економіки у Дніпропетровській області спільно з обласним управлінням СБУ та військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону викрили та задокументували корупційну «схему» зняття арешту з майна громадян та підприємств. А спільно з працівниками Нікопольського відділу поліції та Нікопольської місцевої прокуратури - «схему» прийняття та оплати виконаних робіт у сфері ЖКГ.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів були встановлені особи, причетні до протиправної діяльності. А саме, помічник голови районного суду міста Дніпро, посадова особа виконавчої служби району та заступник голови одного з міст області.
За безперешкодне зняття арешту з нерухомого майна помічник голови райсуду та держвиконавець вимагали від громадянина 1 300 доларів США неправомірної вигоди, а заступник міського голови – 16 тисяч гривень за вирішення питання з посадовими особами міської ради щодо виконання умов договору. Зокрема, прийняття виконаних робіт із видалення аварійних дерев та подальшої їх оплати.


У вівторок, 10 червня, майже одночасно було затримано вищевказаних осіб під час одержання ним неправомірної вигоди.


Цього ж дня затримали і головного лікаря районної лікарні у Волинській області. Слідчі обласної поліції, оперативники обласного управління захисту економіки та прокуратури задокументували факт вимагання та одержання посадовцем 6 тисяч гривень хабара. В таку суму посадова особа оцінила дозвіл на проведення комп’ютерної діагностики організму людини в приміщенні медзакладу.

Ще одного правопорушника було викрито у Чернігові. Голова садівничого кооперативу вимагав від громадина 90 тисяч гривень неправомірної вигоди. Це «винагорода» за прийняття громадянина у члени товариства та виділення земельної ділянки з подальшою приватизацією.

У понеділок, 9 липня, оперативники управління захисту економіки в Чернігівській області, слідчі ГУНП в Чернігівській області за процесуального керівництва  прокуратури Чернігівської області затримали голову кооперативу під час одержання ним неправомірної вигоди.
За всіма фактами протиправної діяльності проводиться досудове розслідування.

Вас також може зацікавити