image
14 Лютого 2020 | 12:01

Прокуратура виграла суд у Луцької міської ради

Верховний суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позовні вимоги Луцької місцевої прокуратури та визнано незаконність дій Луцької міської ради щодо зменшення Приватному акціонерному товариству «Луцький домобудівельний комбінат» на понад 1 млн грн коштів пайової участі у розвиток інфраструктури Луцька.

Про це інформує пресслужба прокуратури Волинської області.

Як уже повідомлялося, правовими підставами звернення прокурорів до суду в інтересах держави стали норми Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», згідно яких забороняється вимагати від замовника будівництва надання будь-яких інших послуг, крім пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Всупереч вимог Закону, Луцька міська рада безпідставно зменшила ПАТ «ЛДБК» кошти пайової участі в сумі 1 036 385 грн, у зв’язку з проведенням робіт із реконструкції парку на розі вулиць Конякіна-Гордіюк в обласному центрі Волині.

Читайте також: Відомо, які продукти подорожчали найбільше з початку року

За результатами розгляду справи рішенням суду першої інстанції позовні вимоги прокурора було задоволено - визнано недійсною додаткову угоду до договору пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів, якою зменшено ПАТ «ЛДБК» кошти пайової участі у розвиток інфраструктури населених пунктів на понад 1 млн грн.

Проте підприємство оскаржило це рішення в апеляційному, а потім у касаційному порядку.

Суди усіх інстанцій пристали на позицію прокуратури й відмовили у задоволенні скарг забудовників.

Відтак завдяки принциповій позиції Луцької місцевої прокуратури захищено права територіальної громади Луцька, а кошти в сумі понад 1 млн. грн. надійдуть до бюджету міста.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити