image
18 Липня 2019 | 18:09

Прокуратура спіймала «на гарячому» Волинську обласну лікарню

За результатами опрацювання інформації, оприлюдненої на офіційному веб-порталі електронної системи публічних закупівель «ПроЗорро» прокурори виявили факт безпідставного застосування Волинською обласною клінічною лікарнею переговорної процедури закупівлі та, як наслідок, неправомірного укладення у квітні 2019 року договору із приватним підприємцем на придбання твердого палива вартістю 3 080 000 гривень.

Про це інформує прес-служба прокуратури Волинської області.

Зважаючи на порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», регіональна прокуратура у травні 2019 року оскаржила цю процедуру закупівлі та укладений за її результатами договір у судовому порядку.

Читайте також: На Волині підприємець ухиляється від сплати податків під час заготівлі ягід та грибів

Під час судового розгляду відповідачами по справі укладено додаткову угоду про розірвання договору, поставка товарів за яким та їх оплата не здійснювалися.

Із врахуванням цього, ухвалою Господарського суду Волинської області провадження у справі за позовом прокурора закрито.

Завдяки принциповій позиції та своєчасному реагуванню прокуратури області вдалося попередити незаконне використання бюджетних коштів на суму понад 3 млн гривень.

 

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити