image
 |  16 29 Вересня 2023 | 20:13

Прокурори на Волині вимагають відібрати землю у недобросовісного орендаря

Прокурори наполягають на поверненні недобросовісним орендарем земельних ділянок вартістю понад 13 млн грн Колківській громаді

 Луцька окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області із позовом в інтересах держави в особі Колківської селищної ради до суб’єкта господарювання, аби розірвати договори оренди, повернути громаді земельні ділянки вартістю більше 13 мільйонів гривень та стягнути з недобросовісного орендаря заборговану орендну плату.

Прокурори з'ясували, що, орендуючи ділянки загальною площею понад 70 га із земель сільськогосподарського призначення із 2020 року, підприємство систематично не сплачувало за них орендної плати.

Таким чином воно заборгувало громаді разом зі штрафними санкціями та пенею, нарахованими на зараз, більше 600 тисяч гривень.

Захищаючи інтереси громади, прокурори в суді наполягатимуть на сплаті цих коштів, розірванні договорів із недобросовісним орендарем та на повернені землі власнику.

Бажаєте першими дізнаватись останні, важливі та цікаві новини Луцька, Волині, України та світу? Приєднуйтеся до нашого каналу Telegram .

Також слідкуйте за нашою сторінкою у Facebook .

Вас також може зацікавити